0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Kierownik ds. Eksploatacji

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko  nie zostanie zatrudniony żaden kandydat.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

» Pliki powiązane:

Wyniki naboru
Dodany: 29.03.2019 godz. 9:35

Informacja opublikowana przez:
  dnia 29 2019 godz. 09:39

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ogłasza nabór na Stanowisko Kierownika ds. Eksploatacji ( pełen etat)

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie

Oferowane stanowisko:
  Kierownik ds. Eksploatacji

Wymiar czasu:
  Pełen etat

Miejsce składania ofert:
  Biuro Obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86a

Wymagania:

  1. Wymagania niezbędne:
  1. wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  2. minimum 4 letni staż pracy, lub minimum 4 lata prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na wskazanym stanowisku,
  3. obywatelstwo polskie,
  4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. nieposzlakowana opinia

      2. Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość regulacji prawnych z zakresu: prawa zamówień publicznych, ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, warunków technicznych podłączenia do sieci wodociągowej i do sieci kanalizacyjnej, prawa pracy, pracowników samorządowych, budownictwa,
  2. zdolności do samodzielnej pracy merytorycznej,
  3. zdolności organizacyjne, doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub/i w zakładach wodociągów i kanalizacji,
  4. znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych oraz zasad funkcjonowania gminnych jednostek budżetowych,
  5. Uprawnienia Budowlane wykonawcze bez ograniczeń w zakresie zgodnym z charakterem ZWiK w Tuszynie
  6. prawo jazdy kat. b

Zakres obowiązków:

  1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
  1. Kierowanie, organizowanie i nadzorowanie pracowników fizycznych Zakładu,
  2. planowanie i realizowanie prac remontowych i inwestycyjnych zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych.
  3. wydawanie warunkach technicznych podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej
  4. uzgadnianie projektów technicznych podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej

Wymagane dokumenty:

  1. Wymagane dokumenty:
    1. życiorys (CV),
    2. list motywacyjny,
    3. dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie dyplomów, świadectw ),
    4. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Biurze Obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie  ( Tuszyn, ul. Brzezińska 86a ) z dopiskiem: „dotyczy naboru na stanowisko Kierownika ds. Eksploatacji ZWiK”,  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.03.2019r. do godz. 12.00

Aplikacje, które wpłyną do zakładu po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie nie zwraca przekazanych dokumentów aplikacyjnych.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie zastrzega możliwość odwołania naboru bez podania przyczyn.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych  (Dz.U. z 2014 r. , poz.1182 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych ( Dz. U. z 2014r.,  poz. 1202 ze zm.).

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Chojnacki Damian [Dyrektor] dnia 5 2019

  dnia 5 2019 godz. 13:41
Liczba odsłon:
  480 od 5 2019 godz. 13:41  (średnio 0.26 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl