0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Kierownik ds. Eksploatacji (cały etat)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Kierownika ds. Eksploatacji (cały etat) nie zostanie zatrudniony żaden kandydat - nabór na wolne stanowisko urzędnicze został zakończony.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Komisja Konkursowa wyłoniła kandydata na pracownika na stanowisku Kierownika ds. Eksploatacji tj. Pana Tomasza Mizerskiego zam. Łódź - kandydat zrezygnował z podjęcia zatrudnienia na ww. stanowisku.

Wobec powyższego nabór na ww. stanowisko został zakończony. Z uwagi na oświadczenie kandydata o rezygnacji z podjęcia zatrudnienia na powyższe stanowisko urzędnicze nie został zatrudniony pracownik.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru
Dodany: 08.05.2019 godz. 13:31

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Mateusz Wymysłowski [Dyrektor] dnia 8 2019

Informacja opublikowana przez:
  dnia 8 2019 godz. 13:31

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn ogłasza nabór na stanowisko Kierownika ds. Eksploatacji (cały etat)

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

Oferowane stanowisko:
  Kierownik ds. Eksploatacji (cały etat)

Wymiar czasu:
  cały etat

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Kierownika ds. Eksploatacji ZWiK”, osobiście w biurze obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ( Tuszyn, ul. Brzezińska 86a) lub pocztą na adres Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.04.2019 r. do godz. 14.00 (termin dotyczy także ofert składanych pocztą).

Wymagania:

  1. Wymagania niezbędne:
  1. Obywatelstwo polskie;
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. Nieposzlakowana opinia;
  5. Wykształcenie wyższe techniczne;
  6. Minimum 4 letni staż pracy, lub minimum 4 lata prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na wskazanym stanowisku;

  1. Wymagania dodatkowe:
  1. Znajomość regulacji prawnych z zakresu: prawa zamówień publicznych, ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, warunków technicznych podłączenia do sieci wodociągowej i do sieci kanalizacyjnej, prawa pracy, pracowników samorządowych, budownictwa;
  2. Zdolności do samodzielnej pracy merytorycznej;
  3. Zdolności organizacyjne, doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub/i w zakładach wodociągów i kanalizacji;
  4. Znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych oraz zasad funkcjonowania gminnych jednostek budżetowych;
  5. Uprawnienia Budowlane wykonawcze w zakresie zgodnym z charakterem ZWIK w Tuszynie;
  6. Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Realizacja inwestycji oraz robót budowlano-montażowych i remontowych prowadzonych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie;
  2. Planowanie i organizacja prac brygady operatorów i monterów wodociągowo-kanalizacyjnych oraz pracowników Oczyszczalni Ścieków;
  3. Kontrola, koordynacja i nadzór nad pracą pracowników wraz z rozliczaniem czasu pracy pracowników pomocniczych i obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie;
  4. Kosztorysowanie robót i usług;
  5. Przygotowywanie uzgodnień oraz warunków technicznych dla opracowania dokumentacji technicznej i jej późniejsze weryfikowanie;
  6. Prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji dotyczącej działu technicznego;
  7. Nadzór nad prawidłową eksploatacją Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej;
  2. List motywacyjny;
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydatów do pracy (do pobrania ze strony http://www.bip.zwiktuszyn.pl/ – załącznik do niniejszego ogłoszenia);
  4. Dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie dyplomów, świadectw);
  5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  6. Oświadczenie kandydata o posiadaniu nieposzlakowanej opinii;
  7. Oświadczenie o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  8. Zaświadczenie/oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  9. Kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1260 z późn. zm.);
  10. Inne dodatkowe kopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Oświadczenia oraz kwestionariusz osobowy powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata.

Kserokopie dokumentów kandydat poświadcza za zgodność z oryginałem opatrując je własnoręcznym podpisem i datą.

Dodatkowe informacje:

Aplikacje, które wpłyną do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Z kandydatami spełniającymi wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – kierownika zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna w zakresie wskazanym w ogłoszeniu. O jej terminie kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Ogłoszenie o naborze oraz informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej (http://www.bip.zwiktuszyn.pl/) oraz na tablicy informacyjnej ZWiK.

Ogłoszenie o naborze Kierownik ds. eksploatacji
Dodany: 12.04.2019 godz. 13:38
kwestionariusz z klauzulą Kierownik ds Eksploatacji
kwestionariusz z klauzulą Kierownik ds Eksploatacji - wersja edytowalna
Dodany: 12.04.2019 godz. 13:39

  Wymysłowski Mateusz [Dyrektor] dnia 12 2019

  dnia 12 2019 godz. 13:36
Liczba odsłon:
  418 od 12 2019 godz. 13:36  (średnio 0.23 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl