0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ARCHIWUM PRZETARGÓW

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Kierownik ds. Eksploatacji (cały etat)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Kierownika ds. Eksploatacji (cały etat) na ww. stanowisko zostanie zatrudniony Pan Adrian Nieśmiałek zamieszkały w Łodzi.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Ogłoszenie o naborze ukazało się 12 czerwca 2019 roku na tablicy ogłoszeń Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie.

Termin złożenia aplikacji upływał w dniu 24 czerwca 2019 roku o godzinie 14:00.

Na ogłoszony nabór w podanym wyżej terminie wpłynęła jedna oferta aplikacyjna.

Po analizie otrzymanej oferty Komisja Konkursowa stwierdziła, że oferta spełnia wymogi formalne i zaprosiła kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, co było drugim etapem naboru.

W dniu 1 lipca 2019 roku o godz.14:00 przeprowadzona została rozmowa kwalifikacyjna Komisji Konkursowej z kandydatem. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat przedstawił swoją osobę – zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe. Po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej członkowie Komisji Konkursowej wyrazili swoje opinie związane z kandydatem. Komisja stwierdziła, że kandydat posiada wystarczającą wiedzę teoretyczną niezbędną do pracy na stanowisku Kierownika ds. Eksploatacji oraz doświadczenie zawodowe wystarczające, zdaniem komisji, do podjęcia pracy na ww. stanowisku. W ocenie Komisji Konkursowej kandydat spełnia warunki do podjęcia pracy i właściwej realizacji zadań na stanowisku Kierownika ds. Eksploatacji w zakresie wymienionym w ogłoszeniu o pracę.

W związku z powyższym Komisja wyłoniła kandydata na pracownika na stanowisku Kierownika ds. Eksploatacji tj. Pana Adriana Nieśmiałek zam. Łódź.

Wobec powyższego nabór na ww. stanowisko został zakończony.

Na stanowisko urzędnicze Kierownika ds. Eksploatacji w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie zatrudniony zostanie Pan Adrian Nieśmiałek zamieszkały w Łodzi.

W związku z powyższym nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Kierownika ds. Eksploatacji w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie uznaje się za zakończony.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru Kierownik ds. eksploatacji
Dodany: 16.07.2019 godz. 18:06

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Mateusz Wymysłowski [Dyrektor] dnia 16 2019

Informacja opublikowana przez:
  dnia 16 2019 godz. 18:06

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Nabór na stanowisko Kierownika ds. Eksploatacji (cały etat)

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

Oferowane stanowisko:
  Kierownik ds. Eksploatacji (cały etat)

Wymiar czasu:
  cały etat

Miejsce składania ofert:
  Sposób, termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Kierownika ds. Eksploatacji ZWiK”, osobiście w biurze obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie ( Tuszyn, ul. Brzezińska 86a) lub pocztą na adres Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.06.2019 r. do godz. 14.00 (termin dotyczy także ofert składanych pocztą).

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie;
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. Nieposzlakowana opinia;
  5. Wykształcenie wyższe techniczne;
  6. Minimum 4 letni staż pracy, lub minimum 4 lata prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na wskazanym stanowisku;

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość regulacji prawnych z zakresu: prawa zamówień publicznych, ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, warunków technicznych podłączenia do sieci wodociągowej i do sieci kanalizacyjnej, prawa pracy, pracowników samorządowych, budownictwa;
  2. Zdolności do samodzielnej pracy merytorycznej;
  3. Zdolności organizacyjne, doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub/i w zakładach wodociągów i kanalizacji;
  4. Znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych oraz zasad funkcjonowania gminnych jednostek budżetowych;
  5. Uprawnienia Budowlane wykonawcze w zakresie zgodnym z charakterem ZWIK w Tuszynie;
  6. Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Realizacja inwestycji oraz robót budowlano-montażowych i remontowych prowadzonych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie;
  2. Planowanie i organizacja prac brygady operatorów i monterów wodociągowo-kanalizacyjnych oraz pracowników Oczyszczalni Ścieków;
  3. Kontrola, koordynacja i nadzór nad pracą pracowników wraz z rozliczaniem czasu pracy pracowników pomocniczych i obsługi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie;
  4. Kosztorysowanie robót i usług;
  5. Przygotowywanie uzgodnień oraz warunków technicznych dla opracowania dokumentacji technicznej i jej późniejsze weryfikowanie;
  6. Prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji dotyczącej działu technicznego;
  7. Nadzór nad prawidłową eksploatacją Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej;
  2. List motywacyjny;
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydatów do pracy (do pobrania ze strony http://www.bip.zwiktuszyn.pl/ – załącznik do niniejszego ogłoszenia);
  4. Dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie dyplomów, świadectw);
  5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  6. Oświadczenie kandydata o posiadaniu nieposzlakowanej opinii;
  7. Oświadczenie o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  8. Zaświadczenie/oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  9. Kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1260 z późn. zm.);
  10. Inne dodatkowe kopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Dodatkowe informacje:

Aplikacje, które wpłyną do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Z kandydatami spełniającymi wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – kierownika zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna w zakresie wskazanym w ogłoszeniu. O jej terminie kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Ogłoszenie o naborze oraz informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej (http://www.bip.zwiktuszyn.pl/) oraz na tablicy informacyjnej ZWiK.

Ogłoszenie o naborze Kierownik ds. eksploatacji
Dodany: 12.06.2019 godz. 16:18
kwestionariusz z klauzulą Kierownik ds Eksploatacji
Dodany: 12.06.2019 godz. 16:19

  Wymysłowski Mateusz [Dyrektor] dnia 12 2019

  dnia 12 2019 godz. 16:16
Liczba odsłon:
  479 od 12 2019 godz. 16:16  (średnio 0.27 odsłon/dobę)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Brzezińska 86a, 95-080 Tuszyn

(42) 614-30-18
zwik@zwiktuszyn.pl